Політика конфіденційності

Будь ласка, ознайомтесь з наступними положеннями щодо послуг зі зберігання інформації, що надаються сервісом MyTaskHelper. MyTaskHelper залишає за собою право змінювати Положення про конфіденційність в будь-який час без попереднього повідомлення. Тільки онлайн-положення про конфіденційність дійсні, тому знайомтесь з ними на сайті. Дані положення були розроблені нашою командою з метою підкреслити турботу сервісу MyTaskHelper про збереження інформації своїх клієнтів. Ми хочемо довести, що зберігання інформації за допомогою MyTaskHelper є абсолютно безпечним. Нижче ви можете ознайомитися з положеннями про конфіденційність.

Персональні дані користувачів

В момент реєстрації користувачі залишають деяку інформацію, а саме: логін, пароль, ім'я, контактну інформацію, наприклад, адресу електронної пошти. Ця інформація використовується для забезпечення коректної роботи служб MyTaskHelper. Інформація про реєстрацію (логін, пароль) - для аутентифікації користувачів, контактна інформація (ім'я, адреса електронної пошти), використовується для надання інформації користувачам про нові можливості системи. Ми не надаємо контактну інформацію третім особам без вашої згоди. MyTaskHelper дотримується законів - в рідкісних випадках, при дотриманні всіх правових норм, інформація користувача може бути передана в правоохоронні органи.
MyTaskHelper також може збирати й аналізувати певну інформацію про відвідувачів і користувачів, яка стосується використання послуг MyTaskHelper. Зібрані дані можуть включати обсяг трафіку, частоту відвідувань, тип і час операції, тип браузера та операційної системи, і т.д. Ця інформація записується для того, щоб ми мали можливість допомогти діагностувати технічні проблеми, адмініструвати сайт, а також поліпшити якість і види послуг, що надаються.


Файли Кукі

MyTaskHelper використовує тимчасові і постійні файли куки. Тимчасові кукі будуть видалятися з комп'ютера кожен раз, коли ви закриваєте свій браузер. Вибираючи «Запам'ятати мене» в сервісі MyTaskHelper, ви збережете логін і пароль на своєму комп'ютері, а це означає, що при поверненні на сайт вам не доведеться вводити їх заново. Якщо у вас відключені куки, вам не будуть доступні деякі розділи веб-сайту.


Сайти третіх осіб

Наш сайт містить посилання на інші сайти в Інтернеті, які мають іншу від MyTaskHelper політику конфіденційності. MyTaskHelper не надає будь-яких гарантій щодо політики безпеки сайтів, на які посилається сервіс MyTaskHelper, або їх користувачів. Ми рекомендуємо вам ознайомитися з положеннями політики приватності, доступної на цих сайтах, для більш глибокого розуміння своїх прав. MyTaskHelper ніколи не буде продавати або передавати вашу особисту інформацію третім особам з маркетинговою або будь-якою іншою метою без вашого дозволу.


Безпека

Наші фахівці розробляють сучасні системи безпеки для забезпечення надійного захисту інформації користувачів. Кожен користувач в момент реєстрації вводить власний логін і пароль. В інтересах користувачів не повідомляти третім особам свій пароль і логін. Такі заходи допоможуть запобігти несанкціонованому доступу та забезпечити належне використання персональної та іншої інформації.


Online конструктор форм
Створити Online Базу Даних

Підтримка користувачів
Контакти
Про систему
Команда

mytaskhelper.com
mytaskhelper.ru
mth.com.ua
Умови користування
Конфіденційність

Увесь текст & дизайн захищений © 2008 - 2018 MyTaskHelper. Всі права захищені.

Насолоджуйтесь рештою вашого Четверга!