Увійти

New logo Найкращий конструктор баз даних і веб-форм онлайн

Простий. Швидкий. Потужний.


Натискаючи кнопку 'Створити обліковий запис' ви погоджуєтеся з Правилами сервису і що ви прочитали нашу політику використання даних, включно з використанням Cookie

або увійдіть використовуючи:
Vc Tw

Зареєструйтеся та створіть веб форму з базою даних!

15-денний безкоштовний тестовий період

Конструктор веб-форм

Онлайн веб-форми полегшують збір, аналіз даних, а також створення різноманітних звітів на основі отриманої інформації.
Пропонуємо вам суперпростий метод створити такі веб-форми в режимі онлайн.

Онлайн бази даних

MTH - це онлайн реляційна база даних. Перед вами інтуїтивно зрозумілий додаток, що використувує інтерфейс "drag and drop".
Сервіс з онлайн БД допоможе зберігати інформацію в бізнес-хмарі, що полегшить доступ користувачів до записів в будь-який час в будь-якому місці.

Віджети

Ви зможете згенерувати Звіти, Календарі, Діаграми та Гугл-мапи та інтегрувати їх в свої проекти в якості віджетів.
Встановлюйте правила для полів, налаштування опцій безпеки, капчу та нагадування.
Вбудовуйте свою таблицю чи форму у веб-сторінку за допомогою copy & paste.

CRM функції

Емейл та СМС сповіщення і розсилки.
Дії і форматування по умові.
Користувацькі портали.

Емейл та СМС

MTH - це як онлайн Excel на стероїдах.

Отримуйте емейл-повідомлення про нові, оновлені, видалені або імпортовані записи з вашої бази даних.

Отримуйте SMS-повідомлення про заповнення вашої веб-форми. Надсилайте SMS або Email-підтвердження користувачам. До речі, це один зі способів перевірки дійсності емейлу або телефонного номеру.

Надсилайте email або SMS-повідомлення прямо на обрані електронні адреси або номери телефонів. Плануйте та автоматизуйте такі розсилки.

Excel, PDF експорт та імпорт

Ви можете імпортувати дані з Excel або CSV в ваш MTH-акаунт, в будь-який час поновити інформацію та експортувати її у PDF або Excel.

Використовуйте Модуль задач для того, щоб запланувати експорт на Email або FTP.

Оновлюйте існуючі записи після зміни ключових даних.

Знаходьте дублікати та завантажуйте декілька файлів одночасно.

Віджети

За допомогою віджетів ви можете інтегрувати таблиці, веб-форми, календарі, діаграми, Гугл-карти та звіти у ваш сайт. Налаштовуйте, використовуючи велику кількість опцій та вбудовуйте різноманітними методами.

Контролюйте кожен аспект дизайну віджетів, включаючи колір, розмір і CSS-налаштування.

Пароль захистить вашу таблицю з даними або веб-форму. Також можна встановити просту або складну капчу.

Перенаправляйте користувача, який заповнив веб-форму, на будь-який інший URL.

ЦіниБезкоштовний


 • 4 Форми
 • 200 Записів
 • 100MB Файлів

Стандарт

Від $4.16 / 1 Місяць

 • 6 Форм
 • 2 000 Записів
 • 1000MB Файлів

Pro

Від $5.83 / 1 Місяць

 • Форм Необмежено
 • 6 000 Записів
 • 2GB ФайлівВсі тарифні плани і детальніше про ресурсиOnline конструктор форм
Створити Online Базу Даних

Підтримка користувачів
Контакти
Про систему
Команда

Flag of usamytaskhelper.com
Flag of russiamytaskhelper.ru
Flag of ukrainemth.com.ua
Умови користування
Конфіденційність

Увесь текст & дизайн захищений © 2008 - 2018 MyTaskHelper. Всі права захищені.

Насолоджуйтесь рештою вашої Середи!

Створення БД онлайн

MyTaskHelper це онлайн-конструктор веб-форм і баз даних. Ми допомагаємо не тільки створити будь-яку веб-форму, налаштувати її і вбудувати в ваш сайт, а і пропонуємо нашим користувачам зберігати будь-які БД online. MyTaskHelper допоможе вам створювати власні web-додатки для управління інформацією вашого бізнесу. Сервіс розроблений для створення якісного механізму збору, аналізу та зберігання інформації через Інтернет. За допомогою нашого веб-сервісу у вас з'являється можливість зберігати будь-яку інформацію online та надавати до неї доступ тим особам, кому ви вважаєте за потрібне. MTH вкрай просте в експлуатації програмне забезпечення з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, завдяки якому можна легко створювати власні корисні веб-додатки.

Де використовується конструктор форм онлайн-сервіс для створення БД?

Online СКБД, створена за допомогою MTH, допоможе вам легко збирати інформацію, аналізувати її і створювати звіти. Даний софт допоможе систематизувати дані будь-якого типу.

 • Створення БД для дрібного бізнесу, організація власних CRM-систем, управління інвентаризацією, багтрекер, БД онлайн замовлень та інше.
 • Конструктор БД для освітніх установ: база школярів, студентів, самих освітніх установ, реєстрація на наукові семінари, конференції, віддалена реєстрація абітурієнтів.
 • Можна створювати БД для сайтів: бази контактів, рецептів, планування та управління бюджетом домогосподарства і інш.
 • Створити БД на сайті створення бази контактів, бд рецептів, організація каталогів, управління бюджетом сім'ї тощо.

Зробити БД онлайн дуже просто!

 • онлайн-платформа: Конструктор баз даних це online-додаток для створення БД з web-доступом, працювати з яким можна в режимі 24/7. Не потрібно встановлювати ніякого додаткового програмного забезпечення. Веб-додатки робляться швидко, тому ви можете тут же почати роботу з ними.
 • легкість у використанні: MTH має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача, що робить сервіс надзвичайно простим у роботі.
 • гарантія надійності та безпеки: сервіс постійно робить бекап даних. Крім того, MTH користується послугами хостингу RackSpace, одного зі світових лідерів у цьому сегменті ринку. У зв'язку з цим ви можете не переживати за безпеку вашої інформації.
 • доступність: вдаючись до допомоги сервісу MyTaskHelper при створенні потрібних вам баз даних, ви отримуєте миттєвий доступ до проекту в будь-який час, перебуваючи при цьому, де завгодно.
 • якість: MyTaskHelper це якісний високотехнологічний програмний продукт, він використовує надійні і потужні сервери. Інтернет і браузер це все, що вам потрібно для моментального доступу до даних.

MyTaskHelper – просте рішення зі створення БД для вашого блогу чи сайту!

Тисячі клієнтів використовують сервіс MTH для створення власних онлайн-форм і баз даних, які допомагають їм вести бізнес. Довірившись MyTaskHelper, вам не буде потрібно вникати в технічні деталі. Досить створити базу даних, про решту (оновлення системи, надійність роботи, резервне копіювання) подбаємо ми:

 • Відсутність будь-яких труднощів в роботі: з конструктором БД MyTaskHelper ви забудете про будь-які складнощі при створенні таблиць, налаштуванні їх дизайну і функціональності. MTH бере на себе всі турботи, пов'язані зі зберіганням, забезпеченням безпеки і доступом до інформації. Сервіс дозволяє адміністратору БД швидко і легко змінювати будь-які налаштування таблиць із записами, а іншим користувачам отримувати повний доступ до баз. Все налаштовується миттєво.
 • Ком'юніті: в соціальних мережах (Facebook, Вконтакте, Twitter) ви зможете знайти групи користувачів системи MyTaskHelper. На форумі веб-сайту ви зможете задати питання і поділитися пропозиціями та ідеями щодо вдосконалення роботи сервісу. Колектив розробників також готовий відповісти на ваші запитання і допомогти у створенні БД.
 • Низька ціна: для того, щоб придбати акаунт з безлімітним доступом на місяць, потрібно заплатити 14.99 доларів. Для отримання знижки можна придбати платний річний аккаунт всього за 149.99 доларів. Крім того, на протязі тестового періоду ви можете користуватися нашими послугами безкоштовно.

Згорнути