Увійти

New logo Найкращий конструктор баз даних і веб-форм онлайн

Простий. Швидкий. Потужний.


Натискаючи кнопку 'Створити обліковий запис' ви погоджуєтеся з Правилами сервису і що ви прочитали нашу політику використання даних, включно з використанням Cookie

або увійдіть використовуючи:
Vc Tw

Зареєструйтеся та створіть веб форму з базою даних!

15-денний безкоштовний тестовий період

Конструктор веб-форм

Онлайн веб-форми полегшують збір, аналіз даних, а також створення різноманітних звітів на основі отриманої інформації.
Пропонуємо вам суперпростий метод створити такі веб-форми в режимі онлайн.

Онлайн бази даних

MTH - це онлайн реляційна база даних. Перед вами інтуїтивно зрозумілий додаток, що використувує інтерфейс "drag and drop".
Сервіс з онлайн БД допоможе зберігати інформацію в бізнес-хмарі, що полегшить доступ користувачів до записів в будь-який час в будь-якому місці.

Віджети

Ви зможете згенерувати Звіти, Календарі, Діаграми та Гугл-мапи та інтегрувати їх в свої проекти в якості віджетів.
Встановлюйте правила для полів, налаштування опцій безпеки, капчу та нагадування.
Вбудовуйте свою таблицю чи форму у веб-сторінку за допомогою copy & paste.

CRM функції

Емейл та СМС сповіщення і розсилки.
Дії і форматування по умові.
Користувацькі портали.

Емейл та СМС

MTH - це як онлайн Excel на стероїдах.

Отримуйте емейл-повідомлення про нові, оновлені, видалені або імпортовані записи з вашої бази даних.

Отримуйте SMS-повідомлення про заповнення вашої веб-форми. Надсилайте SMS або Email-підтвердження користувачам. До речі, це один зі способів перевірки дійсності емейлу або телефонного номеру.

Надсилайте email або SMS-повідомлення прямо на обрані електронні адреси або номери телефонів. Плануйте та автоматизуйте такі розсилки.

Excel, PDF експорт та імпорт

Ви можете імпортувати дані з Excel або CSV в ваш MTH-акаунт, в будь-який час поновити інформацію та експортувати її у PDF або Excel.

Використовуйте Модуль задач для того, щоб запланувати експорт на Email або FTP.

Оновлюйте існуючі записи після зміни ключових даних.

Знаходьте дублікати та завантажуйте декілька файлів одночасно.

Віджети

За допомогою віджетів ви можете інтегрувати таблиці, веб-форми, календарі, діаграми, Гугл-карти та звіти у ваш сайт. Налаштовуйте, використовуючи велику кількість опцій та вбудовуйте різноманітними методами.

Контролюйте кожен аспект дизайну віджетів, включаючи колір, розмір і CSS-налаштування.

Пароль захистить вашу таблицю з даними або веб-форму. Також можна встановити просту або складну капчу.

Перенаправляйте користувача, який заповнив веб-форму, на будь-який інший URL.

ЦіниБезкоштовний


 • 4 Форми
 • 200 Записів
 • 100MB Файлів

Стандарт

Від $4.16 / 1 Місяць

 • 6 Форм
 • 2 000 Записів
 • 1000MB Файлів

Pro

Від $5.83 / 1 Місяць

 • Форм Необмежено
 • 6 000 Записів
 • 2GB ФайлівВсі тарифні плани і детальніше про ресурсиOnline конструктор форм
Створити Online Базу Даних

Підтримка користувачів
Контакти
Про систему
Команда

Flag of usamytaskhelper.com
Flag of russiamytaskhelper.ru
Flag of ukrainemth.com.ua
Умови користування
Конфіденційність

Увесь текст & дизайн захищений © 2008 - 2018 MyTaskHelper. Всі права захищені.

Насолоджуйтесь рештою вашої Середи!

Як створювати веб-форми і бази даних онлайн форми замовлення, реєстрації та зворотного зв'язку

Віднині для створення веб-форм не потрібні знання мов програмування, достатньо застосовувати MyTaskHelper, що є найпростішим способом організувати у себе на інтернет-сайті процес збору та аналізу інформації. Даний online-сервіс допоможе за всього за декілька хвилин зробити онлайн-форму будь-якої складності, налаштувати її, а потім встановити на свій інтернет-ресурс.

Які форми створюються за допомогою сервісу MyTaskHelper?

Веб-форма створюється для збору даних від користувачів. Застосовуючи MTH віджети, надзвичайно легко організувати зворотний зв'язок з відвідувачами блогу чи сайту. Крім того, в вас є можливість створити такі модулі, як форма онлайн-замовлення, контактна, реєстрації тощо. Реєстрація відвідувачів ресурсу (що проводиться в режимі онлайн) на певну подію є ще одним варіантом використання сервісу MTH. Найпростіше рішення для створення згаданих віджетів конструктор MyTaskHelper. Ще раз підкреслимо, що за допомогою цього веб-інструменту будь-який користувач за лічені хвилини здатний створити форму, налаштувати її і вбудувати у власний сайт. MTH дає можливість збирати дані і проводити їх аналіз. Отже, online база даних застосовується майже на кожному сайті, де потрібен збір, збереження та аналіз даних, що надходять від різних користувачів. А саме:
 • Для сайтів: зворотного зв'язку, контактна, реєстраційна, опитування користувачів, реєстрація на заходи, анкети та інші.
 • Для бізнесу: замовлення товарів, прийому на роботу, різноманітні онлайн заявки, управління фінансами підприємства та ін.
 • Віджети для навчальних закладів: реєстрації на подію (семінар, конференцію), реєстрації абітурієнтів.

Сильні сторони використання сервісу MyTaskHelper при розробці веб-форм

 • Форми створюються в режимі онлайн: всі операції також здійснюється через Інтернет, і ви будете мати доступ до всіх функцій з будь-якої точки, де є підключення до всесвітньої мережі. Крім того, всі ваші веб-форми і бази даних будуть розташовуватися на серверах MyTaskHelper, тому на ваш сервер ніяк не впливатиме підвищене навантаження.
 • Простота використання: MyTaskHelper є програмним забезпеченням, що дозволяє без володіння мовами програмування створити web-форму і розмістити її, наприклад, у блозі в дуже короткі терміни (мова ведеться про хвилини). Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий навіть «чайнику», будь-хто зможе швидко навчитися працювати з конструктором форм.
 • Віддалений доступ до форм: вони створюються за допомогою онлайнового конструктора MyTaskHelper і будуть доступні коли і де завгодно. Вам необхідно мати лише встановлений веб-браузер і підключення до Інтернету.
 • Збереження даних: всі форми і наповнені за їх допомоги бази даних зберігаються на нашому сервері, тому вам не варто переживати з приводу можливої втрати цінної інформації. На нашому сервісі MyTaskHelper періодично робиться резервне копіювання даних і їх збереження на дублюючих серверах.
 • Командна робота: у вас є можливість запросити в команду партнерів по бізнесу, друзів, колег і спільно працювати над формами і базами даних.
 • Надійність і швидкість: Використовуючи MTH, ви не будете турбуватися з приводу швидкості завантаження форм. Ми оснащені досить потужними серверами. Наш сервіс співпрацює з провідною компанією rackspacecloud.com, що надає послуги хостингу. Все це гарантує надійність і швидкість функціонування будь-яких форм, створених за допомогою нашого онлайн-конструктора.

Конструктор MyTaskHelper. Місія сервісу допомогти користувачам в створенні веб-форм і баз даних без знань PHP, HTML і інших веб-технологій за кілька хвилин

Вже тисячі користувачів у всьому світі створюють веб-форми онлайн за допомогою конструктора форм MyTaskHelper. Це досить зручно і швидко.

На сьогоднішній день безліч користувачів в багатьох країнах створюють online веб-форми, вдаючись до послуг сервісу MyTaskHelper. Чому? Тому що це дуже зручно і швидко. Немає потреби встановлювати на комп'ютер якесь програмне забезпечення. Для роботи потрібні, як ми вже говорили, браузер і підключення до Internet. Процес зі збирання, зберігання та аналізу отриманих даних ключове завдання сервісу. Ви повинні лише визначити для себе завдання, які перед вами поставлені, а всі інші проблеми сервіс візьме на себе.

Згорнути